Mavi Göl Halı Yıkama, Halı yıkama, Koltuk-Kanepe Yıkama, Yorgan-Battaniye Yıkama, Zebra-Stor Perde Yıkama, Overlok Yapımı gibi kaliteli hizmetleri ile yanınızda olmayı ve size kalite sunmayı amaçlayarak Ankara’da kurulmuştur. Günümüz itibari ile Natavega, Etlik, Mamak, Hüseyin Gazi Şubeleri ile çalışmalarına devam eden firmamız ilk günden bugüne yaptığı işin manevi değerini bilerek hareket eder. Maneviyat ve kalitenin birleşimi ile sizlere eşsiz hizmet sunan firmamız, tüm yıkama işlemlerinde en kaliteli malzemelere yönelmekte ve hijyeni hayatın her alanında yaşamanız için hizmet sunmaktadır.

     Mavi Göl Halı Yıkama, ulusal ve küresel çaptaki gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli temizlik ve çeşitli maddeler kullanarak sizlere hizmet sunar.  Dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışına sahip çalışma ekibi ve yönetimi ile birlikte sizlere dört ayrı şubesinde hizmet vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini her daim ilke edinir. Hijyen, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve tecrübeden aldığımız ilhamla; kaliteli malzeme seçimlerimizle; kalıcı temizlik ve zorlu lekeleri yok etme anlayışımızla gerçekleştirdiğimiz işlerimiz hizmet anlayışımızın teminatıdır.

     Yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam eden Mavi Göl Halı Yıkama kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere zamanında hizmet sağlamakta ve çözüm ortağınız olarak yıkama, overlok gibi birçok alanda yanınızda yer alır.

     Mavi Göl Halı Yıkama sizlere her zaman kaliteli, uygun maliyetli bir hizmet sunar. Mavi Göl Halı Yıkama olarak tüm şubelerimizde yenilikçi bakış açısıyla hareket ediyor ve hizmetlerimize sahip olduğumuz enerji ve kaliteyi doğrudan aktarabilmek için uzman ekibimiz ile birlikte son teknolojiye adapte olarak çalışıyoruz.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,    
Saygılarımızla.
Mavi Göl Halı Yıkama

 

Mavi Göl