Firmamız Mavi Göl Halı Yıkama, Overlok Yapımı gibi kaliteli hizmetleri ile yanınızda olmayı ve size kalite sunmayı amaçlayarak Ankara’da kurulmuştur. Günümüz itibari ile Natavega, Etlik, Mamak, Hüseyin Gazi Şubeleri ile çalışmalarına devam eden firmamız ilk günden bugüne yaptığı işin manevi değerini bilerek hareket eder. Ankara Overlok Sizlere en kaliteli overlok yapımı hizmetini sunan firmamıza web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden, dilerseniz de iletişim numaramızdan ulaşmanız mümkündür. Peki, overlok nedir? Mavi Göl Halı Yıkama Overlok Yapımı nedir?

Ankara Overlok Overlok Nedir?

     En genel tanımı ile overlok, halı, kilim, kıyafet, örgü kazak gibi ürünlerin kenarlarında bulunan saçakların ya iplik parçalarının kapatılması ve düzeltilmesi işlemidir. Ankara Overlok Overlok ile saçaklar, püskülleşmiş kumaşlar kapatılarak düzeltilir. Bu işlem için özel overlok makinesi bulunur.
Overlok yapılmaması durumunda halınızın saçakları iplik şeklinde ayrılacak ve halınız büyük oranda zarar görecektir. Bu nedenle iyi bir overlok hizmetine ihtiyacınız bulunur. Mavi Göl Halı Yıkama sizlere en kaliteli overlok yapımı hizmetini sunar.

     Overlok yapımı işlemi öncesi; halı ya da kilimleriniz için uygun bir kumaş seçilmektedir. Ankara Overlok Bu kumaş, halı ya da kiliminizde yer alan saçakların püskülleşmesini önleyecek kalınlıkta olmalıdır. Mavi Göl Halı Yıkama, halı ve kilimleriniz için en uygun olan kalınlığı ve rengi seçerek, bu kumaş ile halı ve kilimlerinizin kenarlarını kaplar.

Ankara Overlok Overlok Yapımı Ankara Fiyatları

     Overlok yapımı, halı ya da kilimin kullanım ömrünü uzatacaktır. Bu nedenle bir bakıma gerekli bir işlemdir. Ankara Overlok Overlok yapımı Ankara fiyatları söz konusu olduğunda sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunacak firmamız Mavi Göl Halı Yıkama’dır.

     Mavi Göl Halı Yıkama sizlere her zaman kaliteli, uygun maliyetli bir overlok yapımı hizmeti sunar. Ankara Overlok Mavi Göl Halı Yıkama olarak tüm şubelerimizde yenilikçi bakış açısıyla hareket ediyor ve hizmetlerimize sahip olduğumuz enerji ve kaliteyi doğrudan aktarabilmek için uzman ekibimiz ile birlikte son teknolojiye adapte olarak çalışıyoruz. Siz de Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, bizlere ulaşabilir, en kaliteli overlok ve yıkama hizmetlerimizden en uygun fiyatlarımız ile yararlanabilirsiniz.

 

Mavi Göl